Wydarzenia

W dniu 30 września 2016 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym organizowana jest konferencja podsumowująca projekt Europejski Uniwersytet Wschodni.

Publikacja Europejski Uniwersytet Wschodni - podsumowanie i rekomendacje została udostępniona w języku angielskim.

W dniu 13 września 2016 roku w Wydziale Projektów Nieinwestycyjnych Urzędu Miasta Lublin odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego projektem EUW w celu monitorowania jego realizacji.

W ramach projektu opracowano broszurę informacyjną w 4 wersjach językowych.

W dniu 1 kwietnia 2016 roku odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego projektem EUW w celu monitorowania jego realizacji.

W ramach projektu Europejski Uniwersytet Wschodni w Wydziale Inżynierii Środowiska przygotowano specjalność Zrównoważone budownictwo/Sustainable Building oferowaną w języku angielskim.

W marcu 2016 roku wydano publikację zbiorczą Europejski Uniwersytet Wschodni - podsumowanie i rekomendacje.

W dniach 22-28 listopada 2015 roku w Rużemberoku odbyła się III wizyta studyjna przedstawicieli Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Mykolasa Romerisa i Gminy Lublin.

Pracownicy BWM opracowali raport z wizyty studyjnej z warsztatami zorganizowanej w dniach 13–19 września 2015 roku w Wilnie przez Uniwersytet Mykolasa Romerisa.

W dniu 5 listopada 2015 roku odbyło się spotkanie Komitetu Sterującego projektem EUW w celu monitorowania jego realizacji.

Nastepne >
Biuro Wymiany Międzynarodowej - Politechnika Lubelska - InTegrum CMS
Strona zmodyfikowana: 27-10-2016
 
Odwiedziło nas : 12696014 osób
Poprawny CSS! Biuro Wymiany Międzynarodowej Politechniki Lubelskiej,
ul. Nadbystrzycka 42 a (D.S. 4, p. 9), 20-501 Lublin, Polska